Leden 2008

Fiftyho kondomy jsou na světe!

28. ledna 2008 v 15:59 | Liyah |  *Ne-Ws*
Byl jim přidám originální název Magic Stick, zkráceně MS. Fifty se v tomto pikantním obchodním tahu spojil s renomovanou firmou LifeStyles Brand, která kromě kondomů vyrábí i další produkty pro zpříjemnění těch nejosobnějších okamžiků. Krátké video, kde vám zmiňovanou záruku bezpečného sexu představí sám Fifty, uvidíte ZDE.
Značka MS je registrovaná na jméno Fiftyho - Curtis James Jackson III už od roku 2. října 2003. 50 Cent se ale rozhodl atakovat kromě vašich uší a intimních partií i další části vašeho těla. Dnes byl představen body spray s názvem RGX - Pure 50, pro nějž se spojil se značkou Right Guard. Tu původně vlastnila společnost Gillette a v dané oblasti je zárukou nejvyšší kvality, vždyť první aerosolový antiperspirant s názvem Right Guard byl na trh poprvé uveden již v šedesátých letech.

Návštěvnost 21.1.2008-27.1.2008

28. ledna 2008 v 15:32 | Liyah
Navstevnost za minuly tyden (21.1.2008 - 27.1.2008) je:
Pondeli: 109
Utery: 130
Streda: 116
Ctvrtek: 119
Patek: 108
Sobota: 161
Nedele: 122

Celkem: 865

Hilary v časopise Bravo Girl - českém

27. ledna 2008 v 20:56 | Liyah |  Hilary Duff - Scany
titulní stránka ↓
- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky
a v časopise byl dvojlist↓
- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky


Alicia Keys - životopis

27. ledna 2008 v 19:56 | Liyah |  Alicia Keys - News
Narozena: 25.ledna 1980
Jméno: Alicia J. Augello-Cok
Alicia se narodila Irsko-Italské matce Terry Augello a Jamaiskému otci Craigu Cookovi v Harlemu. V roce 1985 se Keys s její partičkou holek dostali do The Cosby Show, ve které vystupovala poprvé a naposledy pod jejím pravým jménem. Keys měla vždy slabost pro klavír a tomu také podlehla. Začala navštěvovat hudební školu a pečlivě cvičit hru na klavír. Mezi její oblíbence patřil Beethoven, Mozart a nejoblíbenější Chopin. Ve věku 14 let napsala první píseň, která se jmenovala "Butterflyz". Tento song byl později nahrán na jejím debutovém albu. V šestnácti letech se Keys přihlásí na školu Professional Performing Arts School v Manhattnu (umělecká škola). První velký úspěch v hudební oblasti přijde nahráním dema pod So So Def, kterému dominuje producent Jermaine Dupri (aka JD). Distribuci jí měla zařídit Columbia Records. První profesionální song, který Keys nahraje nese název "Dah Dee Dah (Sexy Thing)" a objevuje se jako soundtrack k filmu "Men in Black" z roku 1997. Píseň nebyla nikdy vydaná jako singl a smlouva u Columbia Records byla zrušena. Ve stejné době potká Keys Cliva Davise, který ji vezme pod svá křídla k J Records. Alicia nahrává další dvě písně "Rock With U" a "Rear View Mirror". Skladby se objevují jako soundtrack k filmům "Shaft", který vyšel v roce 2000 a Dr. Dolittle 2, který vyšel v roce 2001.
Keys vydává první album
První album, které Alicia vydala nese název "Songs in A Minor". Vyšlo v roce 2001 a většina písní je napsaná ve velmi mladém věku. Cd mělo veliký úspěch. V prvním týdnu se prodalo kolem 235 000 kopií. V dnešní době se počet prodaných placek pohybuje kolem 12 miliónů po celém světe. Keys si díky prodejnosti odnesla cenu za nejlepší prodej v roce 2001 v oblasti R&B. Píseň "Fallin" zasáhla rádia a neopustila je pár týdnů. V americké hitparádě Billboard Hot 100 se song držel 6 týdnů na prvním místě. Další pecka z alba nese název "A Woman's Worth" a pohybovala se také mezi první desítkou v americké hitparádě. Keys vyhrává v roce 2002 Grammy za Nejlepšího nového zpěváka a Nejlepší píseň roku.
Keys vydává další album
V roce 2003 vydává Alicia další album "The Diary of Alicia Keys". Cd mělo obrovský úspěch, okolo 618 000 kopií se prodalo první týden a je to šestý největší prodej ze všech ženských zpěvaček a druhý největší v oblasti R&B (opět zpěvačky). Dnes je prodáno kolem devíti miliónů kopií po celém světe. Mezi největší hity jsou považovány písně "You Don't Know My Name" a "If I Ain't Got You", které se umístily v hitparádě Billboard v kategorii Hot 100 na třetím a čtvrtém místě. Další slušné hitovky jsou písně "Diary" a "Karma" obě měli úspěch a obsadily pěkná místa v hitparádě. Keys opět vyhrála cenu za Nejlepší prodej roku 2004. Na předávání cen MTV Video Music Awards v roce 2004 vyhrává Keys cenu za Nejlepší R&B video k písni "If I Ain't Got You". V roce 2005 vyhrává cenu za nejlepší R&B video se se songem "Karma".
Při předávání Grammy v roce 2005 obdržela čtyři trofeje za Nejlepší R&B album (The Diary of Alicia Keys), Nejlepší R&B zpěvačka za píseň "If I Ain't Got You", Nejlepší R&B song za píseň "You Don't Know My Name" a za Nejlepší skupinová R&B zpěvačka s písní "My Boo" feat. Usher. Nominována byla také na Album roku (The Diary of Alicia Keys) a píseň roku (If I Ain't Got You) a nejlepší R&B song pro piseň "My Boo". V roce 2005 se Keys dostala do MTV Unplugged. Jednalo se o živé vystoupení, kde Keys zazpívala spolu s doprovodem a živou kapelou ty největší songy. Poprvé zazněla píseň "Unbreakable", která obsadila čtvrté místo v hitparádě Billboard. 11.listopadu 2005 vyšel celý koncert na CD a DVD. Album ihned obsadilo první pozici v americké hitparádě. Během jednoho týdne se prodalo něco kolem 196 000 kopií tohoto cd. Album bylo nominováno na čtyři Grammy za: Nejlepší R&B zpěvačka pro píseň "Unbreakable", Nejlepší tradiční R&B zpěvačka pro píseň "If I Was Your Woman", Nejlepší R&B song pro píseň "Unbreakable" a Nejlepší R&B album. Album vyhrálo tři NAACP Image Awards: (překlad snad nejde) Outstanding Female Artist, Outstanding Song pro píseň "Unbreakable" a Outstanding Music Video pro píseň "Unbreakable".Podle mého je to jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy slyšel a Keys je pro mě jedna z nejlepších zpěvaček světa.
V dnešní době Keys připravuje další album, které by mělo vyjít v roce 2007. Na albu se podílejí Kerry "Krucial" Brothers a Linda Perry. Jako další pomocníky si Keys vybrala Johna Mayerse, Johna Legenda a další.
Alba:
Song in a Minor: 2001 6x platinové
The Diary of Alicia Keys: 2003 4x platinové
Unplugged: 2005 platinové
2007 - As I Am

T.I. - životopis

27. ledna 2008 v 19:21 | Liyah |  T.I různé věci
T.I., občanským jménem Clifford Joseph Harris mladší, se narodil 25. října 1980 v Atlantě. Původně si říkal Tip, což byla jeho přezdívka z dětství, avšak jakmile začal s rapem, někteří fanoušci ho mylně nazývali Chip, pročež si změnil jméno na T.I.P. Později jej zkrátil na T.I., protože podepsal smlouvu u nahrávací společnosti Arista, kde byl upsán i legendární rapper Q-Tip, kterého T.I. respektuje, takže chtěl předejít zbytečným konfliktům. Smlouvu podepsal T.I. v roce 2001 a začal připravovat své debutové album.

To vyšlo v témže roce pod názvem I\\\'m Serious a jako producenti se na něm podíleli mj. Jazze Pha a Pharell Williams. Druhý jmenovaný vytvořil na albu titulní singl I\\\'m Serious, ke kterému byl jako host pozván reggae zpěvák Beenie Man.

První velký komerční úspěch oslavil T.I. roku 2003 vydáním svého druhého alba Trap Muzik. To se v americké hitparádě umístilo na 4. místě a získalo platinovou desku. Objevily se na něm hity jako 24\\'s, Rubberband Man nebo Be Easy. Krátce po vydání alba se mu však přihodila nepříjemnost v podobě porušení jeho podmínky ohledně držení drog, kterou obdržel již v roce 1998. Byl poslán na tři roky do vězení, odkud byl však předčasně propuštěn.

Poté, co v roce 2004 opustil věznici, vydal T.I. koncem roku své další album Urban Legend. To bylo opět obrovsky úspěšné a stalo se platinovým. Objevili se na něm hosté jako například Nelly, Lil\\\' Jon, Pharell Williams nebo Lil\\\' Kim.

Jeho další album King vyšlo roku 2006 a okamžitě se umístilo na první příčce americké hitparády. Za první týden se desky prodalo přes 520 000 kopií, díky čemuž T.I. získal rekord v nejvyšší prodejnosti během prvního týdne za rok 2006. Na albu nechybí hity What You Know nebo Front Back, kde hostují členové skupiny UGK - Bun B a Pimp C.

Nejnovější album nese název T.I. vs T.I.P a najdou se tam hvězdy jako je Wyclef Jean z bývalé formace The Fugees, Alfa Mega, Busty Rhymes nebo T.I.ova skupina P$C (Pimp Squad Click). Momentálně jsou natočeny tři klipy, a to k songům Big Things Poppin, You Know What It Is (ft. Wyclef) a Hurt (ft. Alfa Mega a Busta Rhymes). Toto album je nejlepší zatím z jeho dosavadní kariéry.

21.diplom

27. ledna 2008 v 18:35 | Liyah

Proslav svůj blog

27. ledna 2008 v 18:28 | Liyah |  Moje Kecy
Péťa má na blogu takový obrázek na proslavení blogu, a tam bylo ještě místo tak jsem se rozhodla že to hodím i sem....

Od Péťy :o*

27. ledna 2008 v 15:56 | Liyah |  Www/Blogy
Má zlatá Péťa majitelka blogu bestt.blog.cz vytvořila pár takových obrázku pro svý kámoše kterých si váží (tak to napsala :o) a lidi já tam sem! :o)) Klidně se mrkněte na ostatní umělecká díla >>ZDE<< že je to mrtě pěkný? :o) umělecké dílo které vytvořila sem dám :o)
MTMMMMR a to se nezmění ;-)

Shakira - Hips Dont Lie - Live Grammy Awards 2006

26. ledna 2008 v 2:52 | Liyah
>>ZDE<< si můžete stáhnout video live vystoupení v HQ.
↓ Vystoupení ↓A že mi to trvalo než mi to došlo xD

26. ledna 2008 v 0:41 | Liyah |  Blbosti
Asi to tak budu dělat xD a bude konec mindráku xD

Hilary Duff - Rozcestník → Klik dál

24. ledna 2008 v 22:27 | Liyah |  Hilary Duff - Scany
Veškeré novinky o této všestrané umělkyni
Fotky z různých akcí, paparazzi fotky, atd.
Profesionální fotky
Videoklipy a různé další
Scany článků s Hilary Duff z různých časopisů
Články z různých zdrojů kde bylo něco napsáno o Hilary
Aneb co se nikde jinde nevešlo =)
Photobucket

Něco o Missy

24. ledna 2008 v 20:57 | Liyah
MISSY ELLIOTT(Melissa Arnetle Elliott) se na rodila 1.července 1971,Portsmouth-Virginie.Je to afroamerická zpěvačka,raperka,textařka.MISSY byla původně známá jako MISSY ''MISDEMEANOR'' ELLIOTT.Od roku 2003 byla už jednoduše MISSY ELIOTT.V letech 1980 MISSY,LA SHAWN,SHELLMAN,CHONITA COLEMAN a RADIAH SCOTT tvořily formaci R&B skupiny SISTA.MISSY ELLIOTT je jedna z nejlepších ženských HIPHOPOVÝCH SUPERSTAR.

Kolekce Respect M.E - by Missy Elliott

24. ledna 2008 v 20:53 | Liyah
a teď už samotná kolekce:) :
Kliknutím se okno zavře.

Missy Elliott fotky

24. ledna 2008 v 20:50 | Liyah
- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky- pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky

MISSY ELLIOTT - Vrací se na hudební scénu

24. ledna 2008 v 16:13 | Liyah
Ticho po pěšině, tedy po Missy Elliott za celý rok 2007 přeruší dvě skladby, které se objeví v pokračování jistého amerického hudebního filmu. Tím filmem je druhá část muzikálu Step Up, u nás pod názvem Let's Dance. Na soundtrack přispěla písněmi Ching-a-Lang a Shake Your Pom Pom, první z nich úspěšně boduje v žebříčku Billboards's Hot R&B/Hip-Hop Songs. Missy Elliott by chtěla pokračovat ve spolupráci s producentem Timbalandem, který stojí za dvojicí songů i na jejím sólovém albu. Jeho vydání naplánovala na tento letošní rok, název i jakékoliv další detaily ale ještě nezveřejnila. Uvedl Music-news.com.

Kanye West - v Praze - foto

24. ledna 2008 v 16:01 | Liyah |  Kanye West fotky
Je to Praha ne?