Prosinec 2008

Cesc Fabregas vs. Cristiano Ronaldo

28. prosince 2008 v 1:34 | Giovanna |  Ankety
Tak mě napadlo udělat anketu mezi těmi dvoumi záložníky... Cesc Fabregas je mozkem Arsenalu (a kdo si toto nemyslí je jenom zaslepenec), Cristiano Ronaldo zase je jeden z tahounů Manchesteru United (i když ty jeho pády...)

Komu tedy fandíte vy? Já osobně preferuji Cesca ;)

1) Cesc Fabregas


2) Cristiano Ronaldo


Chester Bennington s jeho ženou Talindou :/

28. prosince 2008 v 1:19 | Giovanna |  Linkin Park - Fotky
Grrrr :/ Jako už mě to ani nese*e xD Když je šťastnej :-D ale stejnak radši bych u něho zase viděla Sam...


Photobucket

Cesc Fabregas - za mlada =)

28. prosince 2008 v 1:16 | Giovanna |  Cesc Fabregas - Osobní fotky
K jeho fotkám prostě nejdou psát komentáře =) Aaaa se chovam jak malej puperťak ale co nevadí xD


Photobucket

Cesc Fabregas a jeho sestra

27. prosince 2008 v 23:40 | Giovanna |  Cesc Fabregas - Osobní fotky
Jako existuje spravedlnosti? Já ho chcu taky xD ale jako bratr by to nebylo moc dobry no :-D
A jelikož vás jako návštěvníky mého blogu mám ráda tak vás upozorňuju že na jedné fotce je vidět i od Cesca přítelkyně Carla :-!


Photobucket

Buenas noches všem xD

27. prosince 2008 v 23:34 | Giovanna
Buenas noches všem xD tedy jestli někdo nepoznal jaký to je pozdrav tak španělský ;) takové počáteční info hnedka na začátek....
Tak co jak se vám vede? Studenti školou povinní teď mají prázdniny (eh vlastně už nějaký ten patek xD ) tak jsou nejspíš spokojení a užívají si tyhle svátky... No jelikož byli vánoce tak se asi na ně každý (skoro) těšil tak právě tam míří můj dotaz jaký ste měli svátky? No já celkem fajn... pod stromečkem jsem tam našla hadry (kdo asi ne že? xD) s kozačkama, tu novou voňavku od C-Thru ta růžova =), pc hru need for speed underground [eh snad je dobře ten nazev, ale co aspoň ten kdo si to přečte se zasměje xD], a ještě rotoped. Pááni lidi vám řeknu mám ten stroj doma 4 dny a už ho nenávidím xD Ale stejnak bylo před vánoci nejhorší to shánění dárku... jelikož jsem línej tvor tak jsem je scháněla nějak 2 nebo 3 dny před vánocema ale pšt xD
Tak se tady klidně pochlubte jak ste na tom dopadli s dárkama ;)

Teeda jako to byla snad má nejdelší absence na blogu... chvílemi jsem si myslela že ho zruším ale že už jsem překročila tu hranici 100 000 návštěv to prostě nešlo... tak doufám že aspoň nějaká dušička má z toho radost xD Jinak vám chci říci že tento blog má nové sb >>big.players.sblog.cz<< takže doufám že navštívite jeho blog ;)

Sleduje z vás někdo fotbal? Já jo, i českou ligu (jelikož jsem z Moravskoslezského kraje a žiju kousek od Ostravy takže jednoznačně Baník P*čoo :-D) ale teď je přestavka, tak aspoň je stále anglická premier league ♥. Komu fandíte vy? Já mam oblíbeny dva kluby... Arsenal ♥ a Chelsea ♥ ale když hraje Arsenal vs. Chelsea tak spíš fandím arsenalu ;) jen aby bylo jasnooo xD Teď to bude spíše pro fandy arsenalu sledujete co se děje? Cesc Fabregas je na 3-4 měsíce out (asi každého fandu musela málem ranit mrtvice...) juu víte že je kapitan? =) asi každý musel po zápasu s Liverpoolem Xaviho děsně "milovat" žhé? [ou doufam že sem jeho jméno nespletla]... A viděli ste zápas s Aston Villou? Chvílemi mi začínalo problejskat že to zvládnou i bez Cesca zas ten zkur*enej rozhodčí to posral! Škoda že Wenger nedal tomu tréneru Aston Villy přes pysk! Hehe už začínam tomu věřit že jsem škodoliba xD Nooo radši dost nebo si pokazím svou happy náladu...Sem se tu zase rozepsala xD Jelikož jsem slušně vychované děvče (:-D) tak vám všem říkám nashledanou a du přidávat články ;)

Vaše Reklamy → Nová rubrika!

8. prosince 2008 v 16:38 | Giovanna |  Vaše Reklamy
No, nevěděla jsem jak jinak upozornit na tuto novou rubriku... Právě do ní můžete psát si reklamy, tedy NE do komentářu k jiným článkům jinak bez milosti mažu ;)

Nazdááár =)

7. prosince 2008 v 15:28 | Giovanna
Čauki tak se opět hlásím tady na blog =) Ou, sem to vzala stylově po měsící hlásím návrat Doufám že ste na můj blog nezanevřeli kvůli té měsíční absenci. Možná si někdo z vás všiml že právě je tento blog v rekonstrukci, na půl je tu hotový nový desing (moc se mi nechtělo to dokončovat). Ale jen chci říct že se zase budu blogu více věnovat, už se mi škola trochu uklidnila tak je čas... Tak se mějte a choďte tu dál