Červenec 2009

Jan Kraus a jeho Uvolněte se prosím se speciálním featuringem Večerníčku :D Ne vážně .. toto prostě musíte vidět :D

28. července 2009 v 2:07 | Giovanna |  Videa
Na to boží video jsem totálně zapomněla ho sem přidat..
Mě i Pawle se to video líbí, že? :D:D I když.. průvodce lepší :P .. [čekujte její blog má to tam :P]
Večerníček může škodit zdraví :D:D
Ade: "Vyhnali mě fanoušci !!" .. že ti není blbý takhle lhát..

27. července 2009 v 23:06 | Giovanna |  Arsenal FC - News
"To, jak se ke mně fanoušci Arsenalu chovali, nebylo vůbec hezké. Nechápu, proč po mně tak šli. Snažil jsem se hrát, jak nejlépe umím a pro ně. Byl jsem v Arsenalu velice spokojen.Během uplynulé sezóny jsem nastřílel třicet gólů. To není moje fina, že mě chtěl Milán, Barcelona nebo Real Madrid. Každé léto se Barcelona snaží přetáhnout Cesca Fabregase. A fanoušci? Nikdy se na něj nevrhli" skončil svůj projev Adebayor..

No jasnéé.. "hraju pro fanoušky" .. Ach, Ade.. :D:D To mě jako rozesmálo celkem nejvíc :D:D Pro fanoušky? Odkdy fanoušky zajímá když hráč v 70% celého zápasu je v offsajdu (30% se odehrává ve středu hřiště..) Navíc koho zajímá hráč co nehraje na plno, až na pár samozřejmě zápasu.. góly umí dát pěkné, ale když Nick přestane zahazovat šance proč by nemohl dostatečně nahradit Adeho? (Bacha na to.. věta bez rypnutí :D:D) A hráč co si začne vydupávat plat.. pak začne "odejdu".. "neodejdu" .. "odejdu" .. koho to pak baví?
A obouvat se do Cesca.. lol už chlapec neví co říct :D:D:D Argumenty proč si toto myslím jsou, že za 1. Cesc hraje na jiném postu..
2. Trochu je rozdíl mezi nimi.. Cesc neříka, že odejde.. nevydupává si plat.. a snaží se zápasy odjezdit na 100% (nebo víc..), a kde by byl Ade kdyby nedostával přihrávky od Cesca? :D
3. Každý ví, že Cesc jednou odejde do Barcelony.. ale ne teďka :-P
Samir Nasri se zlomenou nohou [foto]

24. července 2009 v 3:19 | Giovanna |  Arsenal FC - Hráči Arsenalu a vše okolo nich [fotky, apod.]
Jak víte stalo se to Samirovi při ranním tréninku .. Takže hodně štěstí chlape ;-) Brzkej návrat přeju :-)

Photobucket

Linkin Park - Koncert v Turecku, Instanbul (2009)

24. července 2009 v 3:16 | Giovanna |  Linkin Park - Fotky
Sakryš jako :D.. Tím mě jako Chester naštval :D:D .. Tam trajdal s Tureckou vlajkou a když tu měli koncert v Brně tak nic :D.. Tzzz :D:D..

Asi nějaký fesťák.. jako podle mýho.. a na 60% (tip můj je, že je) sponzor Coca-cola :D:D

Photobucket


Cashley Cole přeje úspěch Manchesteru City !!

23. července 2009 v 19:50 | Giovanna |  Arsenal FC - News
Mě je z toho kluka jednoho špatně :-! ..

"Mám v City kamarády a doufám, že si povedou velmi dobře. Chci ať skončí výše než Arsenal. Budou to mít těžké, ale podaří se jim to."

→ Jasné.. jasně Cashley.. a proč jako nemůže udělat BIG 4 třebas Chelsea?? Hm?? Tos tak trošku více nedomyslel.. ale co už.. Nechápu jak někdo se takhle může zachovat jako on !! .. Copak je OK navážet se do svého bývalého klubu?? Copak je OK navážet se do místa kde vás naučí hrát fotbal a dají vám šanci?? .. Jako upřímně nechapu co ten kkt ještě dělá v Chelsea a není už v Citizens.. Proto si vážím hráču jako je třeba Henry.. odešel z Arsenalu, ale nehází na něj špínu..


Chris Brown se poprvé veřejně omluvit za útok na Rihannu !!

23. července 2009 v 12:55 | Giovanna |  Chris Brown news
Chris Brown se poprvé od únorové útoku na Rihannu veřejně omluvil.

"V únoru mi můj advokát poradil, aby jsem o celém incidentě nemluvil, i když jsem chtěl veřejně projevit nejhlubší lítost a akceptovat plnou zodpovědnost. Cítil jsem, že přišel čas, aby ste přímo ode mně se dozvěděli, že mi je to líto. Nebudu mluvit o tom, co se stalo, a nebudu si vymýšlet vymluvy. Sem na sebe hrdý, protože sem odtehdy dokázal pracovat na své sebekontrole."
Díky dohodě o vině a trestu se zpěvák vyhnul vězení a vyvázl jen s 5 letou podmínkou a 180 dny veřejněprospěšných prací ve státě Virginie, kde je Chrisové trvalé bydliště. S Brownem se má zacházet s jako každým jiným obviněným, svůj trest si "neodpracuje" v kostelech a nebo komunitných centrech. Měl by sbírat odpadky a nebo odstraňovat grafity. Každé tři měsíce se musí hlásit v Kalifornii a absolvovat hodiny poradenství o domácím násilí. K Rihanně by se neměl přiblížit na vzdálost menší 45 metrů, s vyjímkou v showbusinessu (pardon jestli je to špatně :D) kde je tato vzdálenost devět metrů. Brown navíc nesmí Rihannu nějakým způsobem kontaktovat, co se vztahuje i na telefonáty, e-maily a textové zprávy. V případě, že podmínku poruší, hrozí mu 4 roky vězení. Rozsudek formálně vynesou na jednání v srpnu. "To, co jsem udělal, je neospraveditelné. Jsem velmi smutný a stydím se za to. Moje matka, i mý duchovní učitelé mě učili vybrat si lepší cestu, než takovou. Rihanně jsem povídal mnohokrát a mluvím i teď i vám, že se upřímně omlouvám, že sem nedokázal vyřešit tuto situaci jinak a lepší. Mnoho lidí jsem zklamal, to si uvědomuju. Ale nikdo není ze mně zklamaný tak, jako jsem já. Jak všichni víte, vyrůstal jsem v domě, kde bylo domácí násilí běžné a na vlastní oči jsem viděl, co dokáže udělat nekontrolovatelný hněv. Můžu se jen modlit a ptát se, jestli mi odpustíte. Doufám, že se ostatní poučí z mých chyb", dodal Chris.

→ Co vy si o tom myslíte?? Můj názor je ten, že prostě Chris udělal chybu.. a vypadá to, že se z ní poučil.. a jak víte jsme jen lidé a chyby děláme každý.. I když jako není to OK zmlátit holku, to víme každý.. ale dostal trest, a vypadá to, že se z něj i on možná poučí.. možná.. jako my ostatní ho nemůžeme soudit.. neznáme ho, neznáme Rihannu, nevíme co se na 100% tam stalo..
A jako já hudbu jeho budu poslouchat dál :D.. Copak je nějaký další takový zpěvák co umí zpívat, tančit a je hezkej?? :D
Každý si zasloužíme druhou šanci..

↓ VIDEO KDE SE CHRIS OMLOUVÁ MŮŽETE SHLÉDNOUT ZDE ↓Beyoncé - Sweet Dreams (Video+překlad)

23. července 2009 v 12:55 | Giovanna |  Videa
Beyoncé v nedávné době vydala svůj již svůj 6. singl (minulé singly byli: If I Were A Boy, Hallo, Diva, Broken-Hearted Girl, Single Ladies [Put A Ring On It]) ze své 3. sólové desky. Singl nese název Sweet Dreams - Sladké sny. Líbí se vám tato písnička?? Mě moc ne.. její předchozí singly byli lepší.. podle mě...


Překlad v celém článku :-)Cesc Fabregas už trénuje s Arsenalem :-)

22. července 2009 v 16:02 | Giovanna |  Cesc Fabregas - Fotky z dresu Arsenalu
Mu to sekneee ♥♥ .. Fakt jako a kdo říká, že ne nemá dobrý vkus na kluky :D :P

↓ Ááá .. no není toto dokonalost? :D Milý ježíšku, jestli existuješ už vidíš co mi máš nadělit pod stromeček :D:D:D (bacha, Ivanka je zase vtipná :D Ale nezlobila bych se :D..) ↓

Photobucket